Okul İlaçlama

Okul İlaçlama

Ev , İşyeri , Ofis , Araç Dezenfeksiyon korona virüsün hayatımıza girmesiyle daha fazla dikkat ettiğimiz bir konu haline geldi. Aslında Savaşkan İlaçlama Dezenfeksiyon hizmetini korona virüsten öncede vermekteydi. Bizler ne kadar önemli bir husus olduğunun bilincinde olsak ta müşterilerimize bu konuda aktarımda eksik kaldığımıza inanıyoruz. İnfluenza bilinen adı ile grip virüsünden insanlarımız ölmedi mi? peki korona virüsünden bulaş olarak farklılığı nedir? Maalesef etkileri ve ölüm oranları daha yüksek seyrettiği için korona virüsünden sonra dezenfeksiyon uygulamalarını konuşur hale geldik.

Ev , İşyeri , Ofis , Araç Dezenfeksiyon uygulamaları aslında basit uygulamalar, fakat uygulamayı yaptığımız cihazlar ve aletler, haşere ilaçlama da kullanılan aletler ile aynı olması beraberinde kafa karışıklığına, kaç saat eve girmeyeceğiz? ne zaman temizlik yapabiliriz? sağlığa zararı var mı? Bebeğim etkilenir mi? tarzında hassasiyetler oluştu. Aslında bu başlı başına bir temizlik sterilizasyon olayı, peroksit türevi basit kimyasallarla evinizde oluşmuş küf mantarı, bakteri ve virüs kalıntılarınızı yaşam alanlarınızdan temizliyoruz.

Ev , İşyeri , Ofis , Araç dezenfeksiyon uygulaması sonrasında asgari üç dört gün ıslak temizlik yapmıyoruz. Korona virüs değil ama kullandığımız temizlik bezlerinde bakteriler mevcut, aslında bizlerin yaptığı dezenfeksiyon uygulaması bizzat temizliktir. Hijyenik, steril, virüs bakteri küf mantarlarından uzak sağlıklı yaşam alanlarına kavuşturuyoruz.

0850 241 92 05

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.